АДАМНЫҢ ДЕНЕ МҮШЕЛЕРІ

Мектеп: №14 мектеп-гимназиясының бастауыш сынып мұғалімі. Түркістан облысы, Кентау қаласы

Мұғалімнің аты-жөні: Абилова Роза

 

Сабақ тақырыбы

Адам. Адамның дене мүшелері

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

1.2.3.1 адам денесінің негізгі бөліктерін және олардың қызметтерін атау

Сабақмақсаттары

Барлықоқушылар:адамның негізгі дене мүшелерін  атайалады.

Оқушылардың басым бөлігі:дене мүшелерінің қызметін ажырата алады.

Кейбір оқушылар: жаңа сабақта алған білімдерін өмірде қолданады.

Сөздікқор

  • Қол, қолбөліктері: иық, білек, білезіксаусақтар, шынтақ
  • Аяқ, аяқбөліктері:сан, тізе, жіліншік, башпайлар, табан
  • Адамның дене мүшелері

Бағалаукритерийі

  • Адам денесінің негізгі мүшелерін атайды;
  • Әрбір дене мүшелерін мүсіндейді;
  • Адам денесінің негізгі мүшелерінің қызметін анықтайды;
  • Адам дене мүшесіне сәйкес киімді таңдап, сәйкестендіреді.

Құндылықтардыдарыту

Еңбек және шығармашылық

Акт

Мазайка, қоржын,бейнетаспа,геометриялық фигуралар,ермексаз,шар,

ломинат,желім

Пәнаралықбайланыстар

Аралас сабақ

Алдыңғымеңгерілгенбілім

Тірітабиғат. Жанды және жансыз заттар

Сабақбарысы

 

Сабақтыңкезеңдері

Сабақтажоспарланғаніс-әрекет

Ресустар

Сабақтың басы

Ынтымақтастық атмосферасы

І. Ұйымдастыру кезеңі.

Оқушыларды түгендеу, сабаққа әзірлігін тексеру.

Психологиялық сәт:

 

 

 

 

Оқушылар қимыл-қозғалыс арқылы көрсетеді.

 

    Алдыңғы меңгерілген    білім

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бейнетеспа

 

сұрақ –жауап

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергіту сәті

 

 

Топтық жұмыс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жұптық жұмыс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бейнетаспа

Дене мүшелеріне рахмет айту